-->


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی حوزه معاونت امور درمان دانشگاه

ارائه خدمات درمانی در تعطیلات نوروزی

ازدهم اسفند ماه جلسه حفظ آمادگی بیمارستان ها جهت ارائه خدمات درمانی در ایام تعطیلات نوروزی  با حضور معاون امور درمان دانشگاه، مدیر امور بیمارستانها و تعالی خدمات بالینی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان و جمعی از مسئولین دانشگاهی و مدیران شبکه های بهداشت و درمان سطح استان در سالن جلسات ریاست دانشگاه بر گزار گردید.

 در این جلسه دکتر حسنی معاون امور درمان دانشگاه ضمن خوشامدگویی به حاضران در جلسه، لزوم برنامه ریزی مناسب و دارا بودن آمادگی لازم جهت ارائه خدمات درمانی به مراجعین و مسافران نوروزی را بسیار مهم بر شمرد.

وی همچنین در مورد آمادگی خدمت رسانی درمانگاه های شبانه روزی سطح استان و نظارت مداوم مسئولین بر نحوه ی اجرای امور مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه دکتر بهرامی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان  در رابطه با آمادگی پایگاه های شهری و جاده ای در ایام عید و لزوم خدمت رسانی به مسافران مواردی را ذکر نمود.

همچنین دکتر شرق مدیر امور بیمارستانها و تعالی خدمات بالینی معاونت اموردرمان با ارائه پاورپوینت به ارائه توضیحاتی در رابطه با تقسیم بندی صحیح نیروهای درمانی در مراکز درمانی استان مطالبی را ذکر کرد.

 شایان ذکر است که مراکزدرمانی و درمانگاه های سطح استان در ایام عید به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان خواهند بود


١٤:٣٧ - 1395/12/14    /    شماره : ١٣٢٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٤١خروج