English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
-->


   چاپ        ارسال به دوست

به گزارش اصغرزاده مسئول روابط عمومی حوزه درمان دانشگاه

طرح زمستانی ترافیکی - امدادی در استان آذربایجان غربی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت امور درمان دانشگاه  ؛ سردار ناصر اصلانی فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی در مراسم آغاز این طرح که در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه کاهش کشتههای ترافیکی، گفت: ترافیک موضوعی است که ارتباط تنگاتنگی با زندگی اجتماعی همه افراد دارد و دستگاههای مختلفی با موضوع ترافیک در ارتباط هستند.

وی در ادامه افزود : برنامه ریزی درست ، هشدارهای بجا و واکنش سریع از الزامات نیروهای امدادی حصول نتایج مطلوب در طرح های جاده ای است. در این طرح نزدیک به ۱۰ هزار نیروی زبده از واحدهای مختلفی همچون بخشهای انتظامی، پلیس راه و راهور نیروی انتظامی استان، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اورژانس 115، هلال احمر، آتش نشانی، مدیریت بحران، برخی سازمانهای شهرداریها و امداد خودرو حضور دارند.

 

آقای حضرتپور ، شهردار ارومیه هم در این مراسم همدلی کم نظیر دستگاههای عضو طرح زمستانی برای را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و گفت سازمانهای خدمت رسان شهرداری ارومیه با تمام توان در اجرای این طرح آماده اند.
علی اکبری ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این مراسم با بیان اینکه طرح زمستانی تا 15  فروردین سال 97 ادامه می یابد گفت : در این طرح ۸۰۰ نیروی راهداری با ۴۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک در ۶۸ راهدارخانه استان تا ۱۵ فروردین ۹۷ نقش آفرینی می کنند.
١٥:٠١ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٠٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٩٢خروج