English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
-->


   چاپ        ارسال به دوست

مرکز حوادث و فوریت های پزشکی بعنوان خط مقدم سیستم بهداشت و درمان

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی که اورژانس 115 یکی از واحدهای آن می باشد بعنوان خط مقدم سیستم بهداشت و درمان به ارائه خدمات به هموطنان عزیز در بحرانی ترین شرایط می پردازد. سیاست و خط مشی این مرکز ارائه خدمات رایگان به تمامی افراد نیازمند می باشد. مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دارای واحدهای کنترل کیفیت، آموزش، ستاد هدایت بیماران، ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی، آمار، مدیریت بحران، نقلیه، روابط عمومی، کارگزینی، حسابداری، امور پایگاه ها، رایانه و دبیرخانه می باشد. مرکز اورژانس 115 دارای 76 پایگاه اورژانس با فعالیت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد که 44 پایگاه بعنوان پایگاه های جاده ای  و 32 پایگاه به عنوان پایگاه شهری فعالیت می کنند. توزیع پایگاه های جاده ای در سطح استان به گونه ای است که همه مناطق تحت پوشش کامل خدمات اورژانس 115 می باشند.

 

اهم فعالیتهای اورژانس 115 در ایام نوروز 97 :

 

1- برپایی ایستگاههای سلامت نوروزی در ورودیهای استان با تمامی امکانات تبلیغی اعم از بنر – پلاکارد – بروشور – چادر - داربست.

 

2- تعامل و برقراری ارتباط مستمر با صدا و سیما، خبرگزاریها و روزنامه ها به صورت روزانه و ارسال آمار و عملکرد  مرکز جهت اطلاع به عموم.

 

3- رسیدگی به مشکلات پرسنل و ارجاع به مسئولین مربوطه.

 

4- اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اطلاع یافتن از نحوه عملکرد پرسنل در طول مأموریت .

 

5- نظارت بر عملکرد و خدمات رسانی ایستگاههای سلامت به میهمانان نوروزی در طول ایام برپایی ایستگاههای سلامت.


١٠:٥٤ - شنبه ٤ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٥٩٩    /    تعداد نمایش : ٤١٧خروج