English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
-->


   چاپ        ارسال به دوست

آمادگی اورژانس برای پوشش امدادی مراسم معنوی شب‌های قدر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: اورژانس ۱۱۵ ارومیه  با تمام تجهیزات در اماکن شلوغ که مراسم معنوی احیا برگزار می‌شود مستقر شده و به مومنین خدمات پزشکی درمانی ارائه می‌کند.

دکتر باقر بهرامی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان غربی گفت؛  با بیان اینکه امسال نیز مانند سال‌های گذشته پوشش امدادی پزشکی مراسم‌های احیا در اماکن شلوغ با محوریت اورژانس ۱۱۵ صورت می‌گیرد، افزود: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس همراه با  نیروی اورژانس در ارومیه  به صورت شبانه روزی در شب‌های قدر برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران آماده خدمت هستند.

 

دکتر بهرامی از فعالیت 10 پایگاه فوریت‌های پزشکی شهری در ارومیه خبر داد و افزود:   1 دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس پوشش امدادی شب‌های قدر را به عهده خواهند داشت.

 

رئیس اورژانس استان آذربایجان غربی اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس همراه با تیم کامل درمانی ، یک دستگاه آمبولانس اورژانس در مبادی و درب‌های ورودی دانشگاه علوم پزشکی مستقر خواهد شد و آماده ارائه خدمات فوریتی خواهند بود.

به گفته دکتر بهرامی، مصلای امام خمینی (ره) ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی از جمله مکان‌هایی است که در شب‌های قدر زیر پوشش اورژانس ١١٥ ارومیه قرار دارد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس تصریح کرد: با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و مرکز فوریت‌های اورژانس ارومیه 1 دستگاه آمبولانس مجهز به همه امکانات مورد نیاز برای این شب‌ها تدارک دیده شده است که همگی و با توجه به وضع بیمار وظیفه انتقال به مراکر درمانی را برعهده دارند.

 

دکتر بهرامی در پایان با اشاره به اینکه اورژانس ۱۱۵ استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز، آماده ارایه خدمت به بیماران و مصدومان است، تاکید کرد: بی شک همکاری مردم با آمبولانس‌ها برای تردد آسان‌تر در محورها، در نجات جان مصدومان و بیماران، نقش موثری را ایفا می‌کند.

 

 


١٥:٢٠ - دوشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣١٦    /    تعداد نمایش : ٧٣٣خروج