English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
-->


   چاپ        ارسال به دوست

وظیفه ما امنیت انسانی یا همان حفظ سلامت انسان با استفاده از قوانین و مقررات است

این مطلب را دکتر لشگری در کارگاه هم اندیشی و توانمند سازی مدیران شبکه ها و روسای شعب تعزیرات حکومنی و کارشناسان نظارت بر درمان عنوان کرد.

دکتر لشگری مدیر کل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیرات کشور در کارگاه هم اندیشی و توانمند سازی مدیران شبکه ها و روسای شعب تعزیرات حکومنی و کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه که 10 دی ماه 97 در سالن EDC  برگزار گردید گفت:  وظیفه ما امنیت انسانی یا همان حفظ سلامت انسان است و با استفاده از قوانین و مقررات است که این امنیت بدست می آید و وظیفه ما اجرای این قوانین است.

وی در خصوص وظایف این سازمان افزود: سازمان تعزیرات حکومتی سازمانی مقتدر است که در جهت تامین امنیت حقوق مصرف کنندگان تلاش می کند، حامی گروه مصرف کنندگان بوده و حمایت از قوانین و مقررات را بر عهده دارد.

دکتر لشگری در خصوص چگونگی شکل گیری کمیسیون ماده 11 نیز مطالبی را ارائه کرد و یادآور شد: در خصوص حذف چالشهای موجود با وزارت بهداشت و درمان همایشی برگزار گردید و مقرر شد نماینده تام الاختیاری در کمیسیون ها داشته باشیم تا بتوانیم پرونده ها را زودتر بررسی کرده و به نتیجه برسیم.

این مقام مسئول  آموزشهای تخصصی، اجرای کارگروه های آموزشی، پیش بینی طرحهای پیشگیری و روشهای جدید رسیدگی به پرونده ها را از برنامه های آینده این سازمان عنوان نمود.

 در ادامه بخشی معاون دادستان عمومی  و انقلاب ارومیه نیز در خصوص مصادیق کیفری تخلفات در حوزه درمان مطالبی را ایراد نمود.

وی در سخنان خود به بحث مجازاتهای بازدارنده اشاره کرد و در خصوص جرایم عمد و غیر عمد، تخریب اموال دولتی، اخذ وجه بر خلاف قوانین، دریافت پاداش یا حق کمیسیون، مخفی کردن اوراق دولتی، عدم گزارش دهی مدیران در صورت اطلاع از جرم در حوزه کاری، مباشرت در سقط جنین، مراکز غیرقانونی خرید و فروش دارو، شهادت دروغ و افشاء اسرار بیماران به تشریح موضوع پرداخت.


١٥:١٨ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢١٠٩    /    تعداد نمایش : ١٩٢خروج