English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
-->


   چاپ        ارسال به دوست

کوتاهی در رسیدگی به تخلفات، کوتاهی در حق مردم است

کارگاه هم اندیشی و توانمند سازی مدیران شبکه ها، روسای شعب تعزیرات حکومتی و کارشناسان نظارت بر درمان روز دوشنبه 10 دی ماه 1397 در سالنEDC دانشگاه برگزار گردید.

 

در این کارگاه دکتر حسنی معاون درمان دانشگاه گفت: خوشبختانه هماهنگی بسیار خوبی بین دانشگاه علوم پزشکی ، تعزیرات حکومتی، سازمان نظام پزشکی و دادستانی وجود دارد و توانسته ایم در خصوص نظارت بر تعرفه ها کارنامه قابل قبولی ارائه نماییم.

 

 وی افزود: با توجه به تفاهم نامه ای که بین دانشگاه و تعزیرات امضا شده برآن شدیم تا کارشناسانی که در این حیطه فعالیت می کنند را با برگزاری کارگاههایی توانمند کنیم .

دکتر حسنی افزود: نظارت به معنای مچ گیری نیست بلکه هدف پیشگیری است و ما نگاه پیشگیرانه به موضوع داریم ولی اگر تحت شرایطی تخلفی صورت گرفته باشد کوتاهی در رسیدگی به این تخلف کوتاهی در حق مردم محسوب می شود و ما تا آخرین لحظه پیگیر حق مردم خواهیم بود.

گفتنی است در این کارگاه دکتر عسکری مدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین دکتر لشگری مدیر کل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تعزیزات حکومتی کشور نیز حضور داشتند .


 


١٣:٢٣ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢١١٣    /    تعداد نمایش : ٤١٥خروج