English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
-->


   چاپ        ارسال به دوست

در نظر بنده، شما همکاران همیشه مقام اول را دارید / عرصه سلامت امید بخش است / ارائه بیشترین و بهترین اطلاعات و خدمات به زیباترین صور ممکن و با کمترین هزینه از شاخص های مهم غرفه دانشگاه بود / از تمام همکارانی که در نمایشگاه زحمت کشیدند متشکرم

این مطالب را دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در خطاب به همکاران تلاشگر غرفه دانشگاه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب عنوان کرد .

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی از حضور پر شور و موثر همکاران در نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی تقدیر کرد .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگویی با پایگاه خبری وب دا گفت: حضور فعال همکاران در برپایی و اجرای نمایشگاه دستاوردهای عرصه سلامت در چهل سال انقلاب بسیار قابل توجه بود.

وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه جداول ، آمارها ، تصاویر و فیلمهای مقایسه ای قبل و بعد انقلاب در حوزه های مختلف بهداشتی ، درمانی ، آموزشی ،پژوهشی ، غذا و دارو ، توسعه مدیریت و منابع ، اجتماعی ، فرهنگی و دانشجویی به اولین های عرصه سلامت در استان از قبیل اولین پیوند کلیه ، اولین مرکز باروری و ناباروری ، اولین عمل جراحی قلب باز و اولین داروخانه روباتیک استان به زیبایی پرداخته شده بود و در کنار تمامی این موارد خدماتی نیز  ارائه شد از قبیل مشاوره دارویی ، مشاوره تغذیه ، سنجشهای سلامت ( BMI ) ، صدور کارت اهدای عضو و کلینیک سیار دندانپزشکی .

وی افزود: در بازدیدی که از نمایشگاه داشتم آن چیزی که جلب توجه می کرد عشق و علاقه ای بود که همکاران در ارائه اطلاعات و خدمات به مردم داشتند که قابل تقدیر است زیرا ارائه این موفقیتها و کارنامه درخشان عرصه سلامت،  بویژه در بین جوانان و آینده سازان این مرز و بوم امید آفرین و امید بخش می باشد و این مطلب را در دفتر یادبود غرفه دانشگاه نیز نگاشتم .

دکتر آقازاده افزود: ارائه بیشترین و بهترین اطلاعات و خدمات به زیباترین صور ممکن و آن هم با کمترین هزینه یکی از شاخصهای مهم غرفه دانشگاه علوم پزشکی بود و رعایت اصل صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی سر لوحه امور قرار گرفته بود.

مورد بعدی رضایتمندی بالای مراجعین  به غرفه دانشگاه علوم پزشکی بود که خود شاخص بسیار خوبی محسوب می شود لذا به نوبه خود از تمامی همکارانی که در طی مدت برپایی نمایشگاه زحمت کشیده بودند سپاسگزاری می کنم.

دکتر آقازاده در پایان تاکید کرد : باید در خطاب به همکاران تلاشگر در این نمایشگاه عرض کنم که در نظر بنده ، شما همکاران عزیز که با این عشق و تعلق قلبی نسبت به عرصه سلامت تلاش کردید همیشه مقام اول را دارید چه بعنوان غرفه برتر شناخته شوید و چه نشوید .

 

 


 


١٠:٣٥ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٨٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٤خروج