English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
-->

 

   چاپ        ارسال به دوست

تقدیر و تشکر معاون درمان از همکاران و دست اندر کاران برگزاری پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری

خدمت تمامی همکاران عزیزم در شبکه های بهداشت و درمان و بیمارستان های استان آذربایجان غربی

 

خداوند قادر منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از بزرگوارنی که همواره با عزم راسخ در پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه هایی از مسئولیت پذیری با رویکرد آفریدن فرداهایی بهتر و برتر ارزانی فرمود.

 

قدردان و منت‌دار تمام عزيزاني هستم كه در برگزاری پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری استان آذربایجان غربی در روز جمعه بیست و یکم تیرماه سالجاری ياريمان نمودند و دشواري‌هاي اين مسير را بر ما هموار ساختند.

 

بدینوسیله مراتب تشکر قلبی خود را از تمامی همکاران محترم جامعه بزرگ پرستاری كه با حضور پرشور خود در انتخابات ، با رشد مشارکت  ۶۰ درصدی ، برگ زرين دیگری به صفحه اين دانشگاه و استان اضافه نمودند اعلام می دارم. اميدوارم از اين به بعد نیز با همکاری و تعامل سازنده با هیات مدیره های جدید ، بتوانیم در جهت اعتلاء و ارتقاء جایگاه پرستاری و ایجاد رضایت مندی بیشتر در بین جامعه خدوم پرستاری گام های اساسی بر داریم.

 

در پایان بر خود لازم می‌دانم تشکر ویژه دیگری از تمامی همکارانم در هیات ها و عوامل اجرایی و نظارت ، فرمانداری و سایر نهاد ها و ارگان هایی که در برگزاری بهتر، سالم تر و با شکوهتر انتخابات استان تلاش نمودند اعلام دارم.با آرزوی توفیق و سلامتی

 

              

 

دکتر ابراهیم حسنی

 

معاون امور درمان و

 

جانشین ستاد اجرایی مرکزی

 

پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام

 

پرستاری استان آذربایجان غربی

 

 


١٠:٥٩ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٨٢٦خروج