English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩
-->

 

   چاپ        ارسال به دوست

مدیر جدید امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان منصوب شد

 

کاظم جبرئیل زاده به عنوان مدیر جدید امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شد .

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی سه شنبه یکم مرداد ماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت درمان با حضور معاون درمان، مدیر حراست دانشگاه، مدیران خدمات پرستاری بیمارستان های ارومیه، مدیران حوزه های مختلف معاونت درمان، روسای نظام پرستاری، دانشکده پرستاری و جمعی از کارشناسان معاونت امور درمان برگزار گردید.

دراین  مراسم دکتر ابراهیم حسنی معاون درمان دانشگاه  پرستاران را نمونه بارز ازخودگذشتگی و نماد نوع دوستی در جامعه خواند و گفت: در موفقیت های پزشکی کشور، نقش پرستاران ستودنی و انکارنشدنی است. 

وی با اشاره به تلاش های ارزشمند خانم منیجه اکبری در بیش از سی سال خدمت صادقانه در پست های مختلف عرصه سلامت و در سالهای اخیر در پست مدیریت امور پرستاری دانشگاه افزود: از خصوصیات ممتاز ایشان می توان به جدیت و پشت کاری در امور محوله اشاره کرد.

معاون درمان با معرفی کاظم جبرئیل زاده به عنوان مدیر جدید برای مدیریت امور پرستاری دانشگاه، گفت: انتظارتی که از مدیریت جدید پرستاری دارم این است که در راستای ارتقاء و اعتلای جایگاه پرستاری، هدفمند کردن سطح آگاهی دانش و مهارت جامعه محترم پرستاری همگام با پیشرفت های نوین درمانی،تعامل سازنده با همکاران، پرستاران و نهادها وسازمانهای همچون نظام پرستاری، دانشکده های پرستاری در حفظ انسجام و احساس تعلق، با مدیریت همه جانبه نگری و پرهیز از بخشی نگری نهایت اهتمام خود را بکار گیرد.

دکتر حسنی در پایان به خانم اکبری که به درجه بازنشستگی نیز نائل آمدند آرزوی سلامتی و بهروزی در کلیه مراحل زندگی و برای آقای جبرئیل زاده آرزوی توفیق و موفقیت در پست جدید را داشت.


 


١٤:٤٢ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٩٠٤خروج