English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١٧ مرداد ١٣٩٩
-->

 

   چاپ        ارسال به دوست

افزایش 30 درصدی ماموریت های پیش بیمارستانی در شش ماهه اول سال 98 نسبت به سال گذشته

دکتر اسماعیلی ثانی در دیدار با جمعی از تلاشگران فوریت های پزشکی عملکرد این واحد را مطلوب ارزیابی و بیان نمود : ایجاد آرامش و اطمینان روحی و تامین سلامت جامعه،مرهون همت بلند و تلاش صادقانه مردانی است که با تمام تلاش، بی وقفه به یاری آسیب دیدگان در لحظات اضطراب و نگرانی شتافته و با ارائه خدمات درمانی و پزشکی زمینه آسایش عمومی را فراهم می سازند.

وی در ادامه افزود: پرسنل سختکوش و فداکار واحد فوریت های پزشکی با پوشش کامل جاده های اصلی و فرعی روستاها و شهرهای سطح شهرستان، خدمات تخصصی فوریت های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی را به بهترین شکل به مردم و مسافران ارائه می نمایند.

ریبین سوری مسئول فوریت های پزشکی سردشت نیز ضمن بیان عملکرد شش ماهه واحد فوریت ها پزشکی در سال جاری از افزایش30 درصدی تعداد ماموریت ها به نسبت شش ماهه اول سال97 در این حوزه خبر داد و عنوان نمود : در شش ماه اول سال جاری از مجموع 1557 ماموریت انجام گرفته شده تعداد 414 ماموریت مرتبط با حوادث ترافیکی ، 368 مورد حوادث غیر ترافیکی و 775 مورد بیماری بوده است .

سوری تصریح نمود: تعداد 956 مشاوره توسط کارشناسان فوریت های پزشکی از طریف مرکز پیام به تماس گیرندگان با واحد فوریت های پزشکی صورت گرفته شده که این امر تاثیر بسزایی در کاهش اعزام آمبولانس به بیماران غیر اورژانسی داشته است.

شایان ذکراست واحد فوریت های پزشکی سردشت با چهار پایگاه جاده ای وشهری ، یک مرکز پیام ، 8 دستگاه آمبولانس و 30 نفر نیرو در راستای ارائه خدمات پیش بیمارستانی به شهروندان در سطح شهرستان سردشت فعالیت می کنند.


 

 


١٠:١٤ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٨٢١    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج