English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١٧ مرداد ١٣٩٩
-->

 

   چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت با همراهی دکتر حسنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کردند.

دکتر جان بابایی در این خصوص بیان داشت:هدف از این بازدید بررسی فعالیت و روند اجرای فرآیند های بالینی در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد می باشد.

وی افزود:از زمان آغاز طرح تحول نظام سلامت در کشور و  استان آذربایجان غربی سیمای بیمارستان ها  تغییر کرده و گامهای بزرگی در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب و با کیفیت برداشته شده است.

دکتر جان بابایی خاطرنشان ساخت:یکی از برنامه های مهم برای ترویج زایمان طبیعی بهینه سازی بخش های بلوک زایمان بود که با تدوین برنامه بهینه سازی و توسعه بلوک های زایمانی در سراسر کشور سعی شد اتاق های تک نفره ایجاد شود که مادران در یک اتاق خدمت بگیرند و نیز حضور همراهان مادران برای حمایت عاطفی و روانی از این بیماران فراهم شود و توانایی کیفیت ارائه خدمات را افزایش یابد که این امر در بخش بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد محقق شده است و در حال حاضر بخش بلوک زایمان این شهرستان با داشتن 13 اتاق LDR(زایمان،درد،ریکاوری) ایجاد شده است.

معاون درمان وزیر بهداشت از بخشهای اورژانس ، ICU ، CCU و جراحی مردان بیمارستان امام خمینی (ره ) بازدید کرد و از بیماران عیادت نمود.


١٩:٤٧ - يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٤١خروج