English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠
-->

 

 

   چاپ        ارسال به دوست

ثبت بیش از 2300 بیمار در سامانه بیماران دیابتی استان

 

دکتر حسنی با بیان اینکه حوزه معاونت امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی زیر ساخت های لازم را جهت اجرای بهینه طرح مذکور ایجاد نموده و با بهره گیری از تمامی پتانسیل و امکانات استانی، خوشبختانه توانسته است تا پایان بازه زمانی وزارت متبوع اطلاعات بیش از 2300 بیمار را در سامانه مربوطه ثبت نماید و از این جهت در سطح کشور مقام چهارم را احراز نماید. بنابراین جا دارد که از تلاش ها و پیگیری های مجدانه همکاران واحد دیابت در حوزه درمان و هم چنین کلیه همکاران عزیز تیم درمان دیابت در سطح استان تشکر و قدر دانی نمایم.

در ادامه دکتر حسنی معاون درمان دانشگاه گفت:با توجه به گستردگی برنامه، روند ثبت اطلاعات بیماران دیابتی فعلا تا اطلاع ثانوی تمدید شده و در حال حاضر کلیه کلینیک های دیابت سطح استان (بخش دولتی و خصوصی) بطور فعال جهت ثبت اطلاعات بیماران دیابتی مصرف کننده انسولین های قلمی آماده خدمت رسانی می باشند .

در پایان دکتر حسنی به این مورد اشاره کردند که ثبت اطلاعات توسط رابطین مراکز دیابت صورت می پذیرد و هم اکنون در سطح استان کلیه کلینیک های دیابت آماده پذیرش بیماران مصرف کننده انسولین قلمی و ثبت اطلاعات آنان در سامانه مذکور می باشند و لذا خواهشمند است که کلیه بیمارانی که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات خود در کلینیک های دیابت نشدند هر چه سریعتر در این خصوص اقدام نمایند. 


 

 


٠٩:٠٠ - پنج شنبه ٦ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٠٢٢    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج