English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠
-->

 

 

   چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجانغربی طی پیامی روز روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

با درود بر پیامبر اکرم(ص) و خاندان پاک و مطهرایشان 

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم تا نقش و جایگاه آن را به عنوان هنرهشتم یادآور شویم و دست آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را بویژه در عرصه سلامت ارج نهیم.

بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک حوزه تشریفاتی بلکه به عنوان یک حوزه مشورتی و مدیریتی مهم در عرصه اطلاع یابی ، اطلاع پردازی و اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی بوده و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی بدرستی انعکاس نمی یابد.

روابط عمومی واحد های تابعه در ایام سخت اپیدمی کرونا نیز خوش درخشیدند و رسالت اصلی خود را در امر اطلاع رسانی انجام می دهند که جای تشکر دارد .  

اینجانب بر خود فرض می دانم فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را  به شما مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی در کلیه واحدهای تابعه دانشگاه در سراسر استان آذربایجان غربی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی، همدلی، ابتکار، تدبیر، امیدواری، قانونمندی، هدفمندی،  صداقت، شجاعت و امانت داری در جهت انجام رسالت خطیر خود قدم برمی دارید، تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از جهاندار جهان آفرین حیات مشحون از عزت و توفیق و سربلندی را برای شما تلاشگران عرصه اطلاع رسانی سلامت مسئلت دارم.

 

دکتر جواد آقازاده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی

آذربایجان غربی


١١:١٣ - يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٠٢٧    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج