برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1402/12/16 - 10:02
  • - تعداد بازدید: 116
  • - تعداد بازدیدکننده: 115
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش اصغرزاده مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

پلمب 11 مرکز غیر مجاز در بهمن ماهه سال ۱۴۰۲ در ارومیه

معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: این مراکز در سلسله بازدیدهای کارشناسان نظارت بر درمان و با پیگیری های لازم و همکاری مقامات قضایی شهرستان، پلمپ شدند.
 
به گزارش روابط عمومی حوزه درمان دانشگاه، دکتر ناصر مسعودی از پلمپ 11 مرکز غیرمجاز در بهمن ماهه سال ۱۴۰۲ در ارومیه خبر داد.
 
دکتر مسعودی در ادامه افزودند؛ برای رسیدگی به جرایم صورت گرفته در این مراکز تعداد 8 مورد به کمیسیون ماده ۱۱ ارسال که 8 مورد آن به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شده است و همچنین 3 مورد جهت رسیدگی به تخلفات صنفی پزشکی به سازمان نظام پزشکی استان ارسال گردیده است. 11 مورد نیز از جرایم مرتبط به دادگاه عمومی و انقلاب بوده که با تشکیل پرونده به محاکم ذی ربط ارجاع شده است.
 
 دکتر ناصر مسعودی با تاکید بر ساماندهی و برخورد قضایی جدی با تمام مراکز غیر مجازی که مداخلات درمانی در سطح شهرستان دارند، خاطرنشان کرد: نظارت و ساماندهی این مراکز در دستور کار معاونت امور درمان دانشگاه قرار گرفته است.
 
دکتر مسعودی با یادآور شدن اهمیت سلامت جامعه، ازهموطنان خواست، هر گونه تخلف در زمینه درمانی را با سامانه ملی ۱۹۰ یا با واحد رسیدگی به شکایات مردمی معاونت درمان درمیان بگذارند.
 
شماره تماس رسیدگی به شکایات مردمی حوزه درمان شهرستان ارومیه 32245454
 
 
----------------------------------------------------------------
روابط عمومی معاونت امور درمان
 
 
���� آذربایجان غربی/ارومیه/خیابان رسالت 
���� 04432232509
���� 04432220100
  • گروه خبری : اخبار داخلی,نظارت بر درمان
  • کد خبر : 3790
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تنظیمات قالب