برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1402/12/23 - 11:41
  • - تعداد بازدید: 112
  • - تعداد بازدیدکننده: 112
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش اصغرزاده مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

پیام تبریک معاون امور درمان دانشگاه به مناسبت حلول ماه میارک رمضان

متن پیام

                                                                     بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند تبارک و تعالى می ‏فرماید: “یا ایها الذین آمنوا کتب علیکم الصیام کما کتب على الذین من قبلکم لعلکم تتقون.

اى کسانى که ایمان آورده‏ اید روزه بر شما نوشته (واجب) شد، چنانکه بر آنان که پیش از شما بوده ‏اند واجب شده بود باشد که پرهیزگار شوید.” (سوره بقره آیه ۱۸۳)

فرارسیدن ماه رمضان، فرصتی است تا فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم و در تمامی ثانیه های این ماه از حضور لحظه‌های ناب نیایش و عشق الهی، لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم.

ماه رمضان، ماه مفروش کردن قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک زیباترین لحظه ی حیات انسانی و زمانی برای شکرگزاری، کمک به نیازمندان و قرب الهی است، خداوند منان را شاکریم که یک بار دیگر توفیق و فرصت بندگی و عبادت در این ماه مبارک را در مدت میهمانی بر روی این کره خاکی به ما بخشید.

باشد که در پرتو الطاف خداوند جهانیان،  بیش از پیش در راه ارائه خدمات صادقانه و بی منت به مخلوقات خداوند در جهت ارتقای سلامتی آنان قدم برداریم.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت های عاشقانه، نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی همکاران  تبریک گفته، قبولی طاعات و عبادات تمامی بزرگواران را از درگاه الله متعال مسالت می‌نمایم.

دکتر ناصر مسعودی
معاون‌امور درمان دانشگاه

 

  • گروه خبری : اخبار داخلی
  • کد خبر : 3787
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تنظیمات قالب